Arkkitehdit Soini & Horto

Ihmiset

Avainhenkilömme

Soini Kalle
Hallituksen pj, Osakas, Arkkitehti SAFA
Maankäyttö, kehityshankkeet, kansainväliset hankkeet
+358 40 867 3146
kalle.soini@soinihorto.fi
Horto Sami
Osakas, Arkkitehti SAFA
Hankekehitys, hotelliprojektit, design
+358 40 544 4234
sami.horto@soinihorto.fi
Rothsten Santtu
Toimitusjohtaja, Osakas, Arkkitehti SAFA
Asumishankkeet
+358 40 720 8050
santtu.rothsten@soinihorto.fi
Simelius Henrik
Osakas, Arkkitehti SAFA
Työympäristöt ja toimistohankkeet
+358 44 593 0013
henrik.simelius@soinihorto.fi
Hassi Jaakko
Osakas, Arkkitehti SAFA
Kaupalliset hankkeet
+358 40 539 3634
jaakko.hassi@soinihorto.fi
Honkanen Marja-Liisa
Osakas, Arkkitehti SAFA
Julkiset hankkeet
+358 40 559 9130
marja-liisa.honkanen@soinihorto.fi
Paukkonen Jari
Arkkitehti SAFA, Asiakkuusjohtaja, Asuminen
+358 40 660 4846
jari.paukkonen@soinihorto.fi
Souissi Anis
Arkkitehti SAFA, Design Director
+358 40 486 4348
anis.souissi@soinihorto.fi
Stenbäck Arno
Arkkitehti SAFA, Asiakkuusjohtaja, Maankäyttö ja kaavoitus
+358 50 382 6055
arno.stenback@soinihorto.fi
Piha Petteri
Arkkitehti, Asiakkuusjohtaja
+358 40 836 6001
petteri.piha@soinihorto.fi
Mäkinen Sirpa
Talouspäällikkö
+358 50 388 3778
sirpa.makinen@soinihorto.fi
Putkonen Vesa
Arkkitehti SAFA, Tietomalliasiantuntija
+358 400 315 317
vesa.putkonen@soinihorto.fi
Nousiainen Marjukka
Työyhteisökehittäjä
Henkilöstöhallinto, markkinointiviestintä
+358 400 102 875
marjukka.nousiainen@soinihorto.fi

Muu henkilöstö

Sähköpostit ovat muotoa: etunimi.sukunimi@soinihorto.fi

Kaikki
A-G
H-N
O-U
V-Ö
Ahokanto Minerva
Arkkitehti SAFA
+358 40 646 4056
Ala-Keturi Kirsti
Suunnittelija
+358 50 321 9777
Asikainen Teemu
Arkkitehti
+358 40 588 8691
Boothroyd James
Rakennusarkkitehti
+358 40 631 9631
Bunn Marko
Arkkitehti
+358 50 501 1587
Dewald Arnd
Arkkitehti
+358 45 350 4094
Eskola Satu
Arkkitehti SAFA
+358 50 533 0022
Gulin Maija
Maisema-arkkitehti
+358 40 514 2636
Hautala Riikka
Arkkitehti SAFA
+358 44 522 1844
Hogan Richard
Arkkitehti
+358 50 431 3983
Honkamaa Otto
Arkkitehti
+358 40 742 3651
Hyvärinen Santtu
Arkkitehti
+358 40 354 5321
Härkälä Karoliina
Rakennusarkkitehti
+358 40 568 7943
Jalassola Hanna
Suunnittelija
+358 50 571 7438
Kaasinen Henrik
Arkkitehti SAFA
+358 50 536 9975
Kajan Jari
Arkkitehti
+358 40 902 2639
Kangasmetsä Sakari
Arkkitehti
+358 40 833 1738
Karjalainen Ilona
Arkkitehti SAFA (perhevapaalla)
+358 40 578 8284
Kasanko Raimo
Arkkitehti SAFA
+358 50 511 7979
Ketola Pia
Sisustusarkkitehti
+358 45 106 0005
Kulju Eerika
Suunnittelija
+358 40 718 7748
Kyyriäinen Elina
Arkkitehti SAFA
+358 50 362 3698
Lahtinen Kustaa
Suunnittelija
+358 40 771 1239
Leiwo Jukka
Arkkitehti SAFA
+358 50 343 8044
Linko Matti
Arkkitehti SAFA
+358 40 546 9630
Merenmies Sofia
Rakennusarkkitehti RIA
+358 44 320 3344
Meyer Peter
Arkkitehti
+358 50 382 6052
Miettinen Minna
Projektianalyytikko
+358 44 231 3156
Mustonen Eero
Arkkitehti SAFA
+358 40 846 1529
Mutikainen Emmi
Arkkitehti SAFA
+358 40 842 5260
Nieminen Mikko
Nuorempi suunnittelija
+358 400 407 833
Ochsner Stefan
Arkkitehti
+358 45 638 7017
Ojatalo Olli
Suunnittelija
+358 50 575 0442
Pakarinen Jari
3D-mallintaja
+358 45 630 1600
Palmi-Haapala Aija
Suunnittelija
+358 400 407 833
Perez Mariano
Arkkitehti SAFA
+358 40 587 5856
Piispa Ansa
Suunnittelija
+358 500 977 674
Rytkönen Laura
Assistentti
+358 50 5725 729
Sanchis Boro
Arkkitehti
+358 46 9697 490
Schildt Fanni
Arkkitehti SAFA
+358 40 185 8014
Soini Mikko
Arkkitehti
+358 50 572 2177
Stover Michael
Arkkitehti
+358 50 529 6341
Suomalainen Sofianna
Sisustusarkkitehti
+358 50 532 2727
Toompuu Elina
Arkkitehti
+358 45 147 7077
Tuomisto Mikko
Suunnittelija
+358 40 702 5755
Ukonlinna Kalle
Arkkitehti SAFA
+358 40 532 7627
Urala Timo
Arkkitehti SAFA
+358 40 584 4173
Vasiljevic Sonja
Arkkitehti SAFA
+358 50 308 6906
Vaz Bruno
Arkkitehti
+358 40 674 1104
Virtanen Anu
Suunnittelija
+358 400 407 833
von Numers Carl
Arkkitehti SAFA
+358 50 363 5958
Ögård Peter
Arkkitehti SAFA
+358 50 563 5631